ΣΑς δείχνουμε τον τρόπο βήμα προς βήμα!!!
Αρχίζουμε με τα υλικά:
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/ulika.jpg)
-Κανέλες
-Κορδέλα
-Σιλικόνη
Πρώτο βήμα
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/1.jpg)
Δεύτερο βήμα
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/2.jpg)
Τρίτο βήμα
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/3.jpg)
Τέταρτο βήμα
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/4.jpg)
Πέμπτο βήμα
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/5.jpg)
Τέλος!
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/telos1.jpg)
Δες το και αναμμένο με σβηστά τα φώτα...
![](https://www.tlife.gr/files/Image/FAMILY/ASPAIXOUME/keri/telos2.jpg)
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού.
0 Σχόλια