![](http://3.bp.blogspot.com/_H1S59SDrlYQ/S__FaTdgdfI/AAAAAAAAP8Y/1qfsgjWrm18/s320/Emoticon-004.jpg)
Λέει ο ένας φίλος στον άλλο:
- Σήμερα έπεσα από μία σκάλα με 76 σκαλιά.
- Και πώς δεν έπαθες τίποτε;
- Έπεσα στο πρώτο σκαλί.
.
- Σήμερα έπεσα από μία σκάλα με 76 σκαλιά.
- Και πώς δεν έπαθες τίποτε;
- Έπεσα στο πρώτο σκαλί.
Η παρούσα αρθρογραφία έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα. Ο αναγνώστης οφείλει να διασταυρώνει τις πληροφορίες για θέματα που τον ενδιαφέρουν. Τα κείμενα βασίζονται σε υλικό από Ελληνικές και ξενόγλωσσες δημοσιεύσεις, οι οποίες αναφέρονται στο μέτρο του δυνατού.
0 Σχόλια